PO PAMOKŲ

Mokyklos gyvenimas tęsiasi ir po pamokų. Čia vyksta meno ir sporto būreliai vaikams, jaunimui, suaugusiems, organizuojami bendraminčių klubų susitikimai, spektakliai, talkos, paskaitos ir seminarai. Vyksta darbo grupių ir tėvų susirinkimai ar tiesiog klasių vakarėliai su nakvyne.

Popiečio grupės darbo laikas

Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 13.00 – 18.00 val.,

Penktadieniais – 13.00 – 17.00 val.

Popiečio grupės ritmas

13.00–16.00 val. vaikai laisvai žaidžia lauke arba viduje, eina į mokykloje veikiančius būrelius ;

16.00–16.30 val. pavakariai;

16.30–17.00 val. sekame pasaką, skaitome knygas;

17.00–17.45 val. (penktadienį 16.45 val.) vaikai laisvai žaidžia lauke arba viduje;

17.45–18.00 val. (penktadienį 16.45–17.00 val.) tvarkomės, atsisveikiname.

Susitarimai:

• 1-4 klasių mokiniai po pamokų negali likti be suaugusiųjų priežiūros.
  • Tie, kurie po pamokų nevažiuoja namo – laukia būrelio, vyresniųjų brolių, sesių ar atvykstančių tėvų – eina į popiečio grupę, kuri prasideda lauke arba pirmokų klasėje.
  • Vaikas po pamokų turi prisistatyti popiečio grupės mokytojui, o išeidamas atsisveikinti rankos paspaudimu.
  • Klasės mokytojai perduoda mobiliuosius telefonus popiečio grupės auklėtojams, nes mokykloje vaikai telefonais nesinaudoja.
  • Susisiekti galima popiečio grupės telefonu +370 676 59625
  • Popiečio grupė turi aiškų darbo laiką, todėl prašome nevėluoti ir laiku pasiimti vaikus, gerbti mokytojų asmeninį laiką.
  • Vėlavimo mokestis – 11 € už valandą. Ši kaina yra papildoma, ji neįtraukiama į bendrą mėnesio sumą.
  • Norėdami, kad vaikas lankytų popiečio grupę, tėveliai parašo prašymą mokyklos administracijoje.
  • Popiečio grupės kaina 1,30 € už valandą, bet ne daugiau nei 75 € per mėnesį.
  • Mokama už faktiškai lankytas valandas, būrelių laikas į kainą neįskaičiuojamas.
  • Mėnesio pabaigoje mokyklos administracija atsiunčia pranešimą apie mokėtiną sumą.

Kitos veiklos

Dalyvaudama mokyklos renginiuose – spektakliuose, koncertuose, mugėse, paskaitose ir seminaruose – bendruomenė įsitraukia į mokyklos gyvenimą, geriau jį supranta. Bendruomenės nariai, susiderinę su administracija ir mokytojais, gali naudoti mokyklos patalpas savo iniciatyvoms ar renginiams.

BŪRELIAI VAIKAMS IR JAUNIMUI

Kviečiame mokyklos vaikus ir jaunimą išbandyti įvairias veiklas ir atrasti mėgstamiausias. Po pamokų mokiniai dainuoja chore, piešia, šoka, vaidina, kuria medžio dirbinius, skaito, lipdo iš molio, mokosi Aikido, groja violončele, fortepijonu, fleita, smuiku, gitara, žaisti tinklinį. Mokykloje veikia stalo žaidimų ir knygų klubai. Yra nemokamų ir mokamų būrelių, taip pat veiklų už simbolinę kainą, kur reikia mokama tik už priemones. Būrelių pasirinkimas kasmet truputį kinta. Mokslo metų pradžioje informacija apie būrelius išsiunčiama tėvams.

MOKINIŲ SAVIVALDA

Pirmadieniais po pamokų 7-12 klasių mokiniai renkasi į savivaldos susitikimus – kuria ir planuoja renginius, sprendžia mokiniams aktualias problemas. Savivaldą kuruoja mokytoja, mokyklos alumnė. Daugiau sužinokite mokinių savivaldos FB.

BŪRELIAI SUAUGUSIEMS

Priklausyti mūsų mokyklos bendruomenei yra gyvenimo būdas, todėl suaugusieji vieni kitiems organizuoja turiningą laisvalaikį. Mokytojai, tėvai, mokyklos alumnai muzikuoja chore, lanko pilateso užsiėmimus, susitinka antroposofijos skaitinių klube ar rankdarbių manufaktūroje, padeda paruošti klases mokslo metams. Yra įvairių kainų būrelių – nemokamų, mokamų arba kuriuose prašome susimokėti tik už priemones.

TALKOS IR SUSIRINKIMAI

Mokykloje po pamokų posėdžiauja pedagoginės ir jungtinės tėvų ir darbuotojų grupės, vakarais vyksta klasės tėvų susirinkimai. Kai kurios klasės turi savaitinių švaros talkų susitarimus, mokykla bent 1-2 kartus per metus kviečia bendruomenę į kiemo ir sodo, mokyklos atnaujinimo talkas.