Slapukų politika 

Svetainėje naudojame slapukus. Slapukai (angl. cookies) yra tekstiniai failai, kurie Jūsų sutikimu įrašomi į įrenginio (pvz. kompiuterio, mobiliojo telefono, planšetės) naršyklę. Jie padeda atskirti Jūsų įrenginį nuo kitų įrenginių ir užtikrina patogesnį interneto svetainės naudojimą bei prieigą prie skelbiamos informacijos, o mums leidžia tobulinti interneto svetainę, analizuoti, kaip ja naudojatės. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, tinklapyje praleistas laikas ir pan.

Išsamią informaciją apie slapukus, kam jie naudojami ir kiek laiko saugomi, rasite kiekvienoje slapukų kategorijoje žemiau, ją išskleidę.

Galite pasirinkti įjungti arba išjungti slapukus nustatydami slankiklius į dešinę („Įjungta“) arba į kairę („Išjungta“) ir paspausti „Išsaugoti“. Galite atsisakyti visų slapukų, išskyrus būtinuosius, paspausdami „Atmesti“ arba galite įjungti visus slapukus paspausdami „Priimti“.

Bet kuriuo metu galite pakeisti savo slapukų nustatymus spustelėdami slapukų ikonėlę („Slapukų nustatymai“) puslapio kairės pusės apačioje. Taip pat dauguma interneto naršyklių leidžia šiek tiek valdyti daugumą slapukų per naršyklės nustatymus, pakeičiant juos taip, kad slapukai nebūtų priimami, arba įrašyti slapukai ištrinami.

Daugiau informacijos apie mus kaip duomenų valdytoją ir mūsų tvarkomus asmens duomenis rasite Asmens duomenų tvarkymo taisyklėse.