BENDRUOMENĖ
ŠEŠTOKAI ŠIEMET IŠGYVENA VIDURAMŽIUS.

ŠEŠTOKAI ŠIEMET IŠGYVENA VIDURAMŽIUS.

Penktadienį Vilniaus Valdorfo mokykloje vyko Viduramžių šventė. Visa klasės bendruomenė: šeštokai su šeimomis ir mokytojais, dalyvavo viduramžiškoje puotoje, pasipuošę to laikmečio kostiumais, apsiginklavę mediniais kardais, kuriuos pasidirbino kartu su technologijų mokytoju Simu. Šoko net šešis viduramžių šokius, išmoktus kartu su šokių mokytoja Berta, porą jų akompanuodami ukulelėmis, fleitomis, gitaromis, būgnu ir violončele, vadovaujami muzikos mokytojos Julijos. Pamokinę šių šokių bei grakštaus reveranso ir savo tėvus, visi vaišinosi ant karštos ugnies čia pat, kieme, keptomis vištelėmis, žirnių koše, keptais obuoliais ir kitomis viduramžiškomis vaišėmis, kurias valgė rankomis, kaip tais laikais buvo įprasta. Kartu su visais naminę girą gėrė ir klasės mokytojos Raminta su Monika, per barzdą varvėjo, burnoj neturėjo…

Akimirkos Konstantino Krašausko nuotraukose

%d bloggers like this: