METŲ DARBAI
AŠTUNTOKŲ METŲ DARBAS PADARYTAS!

AŠTUNTOKŲ METŲ DARBAS PADARYTAS!

Svarbiausias metų įvykis aštuntoje klasėje – metų darbų pristatymai. Kaip ir kasmet aštuntokai dirbo prie savo technologijų ir menų projektų nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario. Jų darbo rezultatais galite pasigrožėti mokyklos ekspozicijoje bei Vivatekos galerijoje.

Šiemet darbų temų gausa tiesiog stulbina. Aštunkokų metų darbai apėmė tapybą, baldų gamybą, elektroniką, meterologiją, siuvimą, iliustravimą, animaciją, modeliavimą, tekstilę, kalybą, keramiką, parfumeriją, medžio darbus bei piešimą. Greta technologinio darbo mokiniai turėjo parengti ir darbo aprašą – o tai pirmasis jų rašytas plačios apimties rašto darbas. Na ir galiausiai pristatymai, kurių metu aiškiai, informatyviai ir taisyklinga kalba turėjo būti pristatytas darbas. Viešai kalbėti ne vienam buvo tikras iššūkis.

Metų darbo projektu aštuntokai pademonstravo savo brandą: susikoncentruoti ties vienu projektu, jį pabaigti, nepaisant visų iškylančių sunkumų, susidoroti su laiko planavimo iššūkiais yra tikrai nelengva. Ypač, kai esi aštuntoje klasėje. Na, o mūsų aštuntokai visi su iššūkiais susidorojo.

Didžiuojamės, jog vienas iš darbų, Vydūno Gapšio sukonstruotas ir paleistas meteorologinis zondas, buvo pristatytas mokslo populiarinimo konkursui. Pasižiūrėkite visą istoriją paties Vydūno sukurtame filmuke.

%d bloggers like this: